Agenda

Filter results

Sort by:

148 results

De Lama's

Thursday 26 September

Cabaret

Abdelkader Benali

Friday 27 September

Theater overig

Remco Veldhuis

Friday 27 September

Cabaret

Johnny de Mol

Friday 27 September

Theater overig
Jazz of Wereldmuziek

Nice Price Art Festival

27 September until 27 October

Tentoonstellingen

Masterclass: meet the master

27 until 29 September

Beeldende kunst

Cuperus Boekenmarkt

Saturday 28 September

Literatuur

Het Grote Meezingfeest

Saturday 28 September

Festival

Bierfestival Leeuwarden 2019

Saturday 28 September

Cultureel festival

Maakdagen

28 and 29 September

Beeldende kunst

Gonnie en Gijsje samen op stap

Wednesday 2 October

Jeugdtheater

Nederlands Kamerkoor

Thursday 3 October

Klassieke muziek
Theater overig
Theater overig

Lori Lieberman

Thursday 10 October

Klassieke muziek

40UP

Friday 11 October

Muziek overig
Muziek overig

Fuego Festival

Saturday 12 October

Muziekfestival

Into the Void 2019

Saturday 19 October

Muziekfestival
Jazz of Wereldmuziek

4e Liwwadster Rondje

Saturday 26 October

Watersport

3JS

Saturday 26 October

Pop en Rock